İlçe Müdürlükleri

Abana



​İsmail ÜNAL
İlçe Müdür V.
İlçe​ ​Personel Listesi
Sıra No
Adı Soyadı
Ünvanı
​1
Mete TUNOĞLU​​Veteriner Hekim
​2
​Dilek ASLAN
​Ziraat Mühendisi
​3
Muhammet CAN
​Hizmetli

Ağlı



​Ufuk YENİAY
İlçe Müdür V.
İlçe Personel Listesi
Sıra NoAdı SoyadıÜnvanı
1
Onur İPÇİVeteriner Hekim
2
Merve SÜKLÜMVeteriner Hakim
3
Çağrı ERGENEVeteriner Hakim
4
Ahmet DEMİRKANZiraat Mühendisi
5
Hamdi YALÇINZiraat Mühendisi
6
Alperen SEYMENMemur
7
Orhan ARLISürekli İşçi

Araç


​​Hasan ERSOY
​​İlçe Müdürü V.
İlçe Personel Listesi
Sıra NoAdı SoyadıÜnvanı
1Fuat SEZERVeteriner Hekim
2Ömer YAVAŞÇI                 Veteriner Hekim
3Emre IŞIKVeteriner Hekim
4Fuat MUŞLUVeteriner Hekim
5Zafer YILMAZZiraat Mühendisi
6Duygu UZUNZiraat Mühendisi
7Erdal CİĞERCİVeteriner Sağlık Teknikeri
8Bülent BİLENZiraat Teknisyeni
9Ali YİĞİTŞoför
10Raşit YAVUZİşçi
11Rıfat KARAKOCAİşçi 

Azdavay


​Ercan TOSUNOĞLU
İlçe Müdür V.
​​İlçe Personel Listesi
​​Sıra No
Adı SoyadıÜnvanı
​1
​​İbrahim ÖZKAN
​​Veteriner Hekim
2
İlknur  TOSUNOĞLUZiraat Mühendisi
​3
​Özlem TEKE
Ziraat Mühendisi
​4
​​Büşra YILDIRIM​Ziraat Teknikeri
​5
Yılmaz TEKŞENİşçi
​6
Murat YILDIZ​Sürekli İşçi​

Bozkurt


​Hülya KARAASLAN
İlçe Müdürü
İlçe Personel Listesi
Sıra NoAdı SoyadıÜnvanı
1Ahmet ASLANVeteriner Hekim
2Hülya HANCIVeteriner Hekim
3Ebru Huriye ZENGİNZiraat Mühendisi
4Mesut YAŞAKURTZiraat Mühendisi
5Naziye YAŞAKURTZiraat Mühendisi
6Ayşegül ÇOBANZiraat Mühendisi
7Ahmet Erol YENİSu Ürünleri Mühendisi
8Mehmet KOCAMANOĞLU           Vet.Sağ.Tek.
9İsmail TUNCEL İşçi
10Şemsettin TOKURDaimi İşçi

Cide



​Onur SAYGIN​
İlçe Müdür V.
İlçe Personel Listesi ​ ​
Sıra NoAdı SoyadıÜnvanı
1Ahmet Eren HEZER
Veteriner Hekim
2Nilay ABAKAYVeteriner Hekim
3Enes ÇETİNVeteriner Hekim
4Tuğçe CUNEDİOĞLU      Veteriner Hekim
5Sinem KÜTÜKÇÜOGLUZiraat Muhendisi
6Muammer ALTINZiraat Muhendisi
7Osman ORHANZiraat Muhendisi
8Mahmut BOZBAYZiraat Muhendisi
9Aytaç GÜRBÜZVet.Sağ.Teknikeri
10Sedat BAKACAK İşçi
11Uğur ŞABANOĞLUSürekli İşçi

Çatalzeytin


 

İsmail KAŞ

İlçe Müdürü V.

İlçe Personel Listesi
Sıra NoAdı SoyadıÜnvanı
1Servet KELLECİVeteriner Hekim
2Duygu ÖNER      Veteriner Hekim
3Murat DURMAZZiraat Mühendisi
4Hülya KADANZiraat Mühendisi
5Murat SETTAŞIZiraat Mühendisi
6Mehmet İNCEİşçi
7Kemal DEMİRİşçi



Daday


 ​
​Engin KOCAOĞLU
​İlçe Müdürü V.
İlçe Personel Listesi
​Sıra No
Adı SoyadıÜnvanı
​1
​​​Gökhan KÖSE
​Veteriner Hekim​
​2
​Hasan Sabri KÖKSAL
​Veteriner Hekim​
​3
​Oğuzhan Fatih GAYRETLİOĞLU
​Veteriner Hekim​
​4
​Erdem BERKAN
​Veteriner Hekim​
5
Şennur ŞAHİN
Ziraat Mühendisi
​6
Serhan KILIÇ
​Ziraat Mühendisi
​7
​Şükrü KAYNAŞ
​Mühendis
​8
Engin ÇEVİK
Ziraat Teknikeri
​9
​Necati KORKMAZER​Tekniker
​10
Cumhur Hakkı GÜLLÜZiraat Teknisyeni  
​11
Cengiz ÜNALVeteriner Sağlık Teknisyeni
​12
Ali KÜTAHYALIV.H.K.İ.
​13
​Tayfur ALUÇ​​Hizmetli
​14
Seniye YILDIZ
​​​Hizmetli

Devrekani


Özcan GAZİOĞLU
İlçe Müdür V.
İlçe Personel Listesi
​​Sıra No
Adı SoyadıÜnvanı
​1
​Zeynep Gül  DİNÇER
​Veteriner Hekim
​2
​Gül Banu ÇİÇEK BİDECİ
​Veteriner Hekim
​3
​​Lokman Recep Hikmet SAĞLAR
​Veteriner Hekim
​4
İlknur OLUS
​Veteriner Hekim
​5
Necmi OLUS
​Veteriner Hekim
6
Ferhat ÖZGÖVERCİKLİ​Ziraat Mühendisi​
​7
​Emine İNCEMEHMETOĞLU​​Ziraat Mühendisi​​
​8
​Uğur ERTOP
​​​Ziraat Mühendisi​​​
​9
​Turhan MELEK
​​​​Ziraat Mühendisi​​​
​10
İhsan UNCUOĞLUTekniker
​11
Şerife UYSALTeknisyen Yardımcısı
​12
Nihat BIYIKLIMemur
​13
Sedat ÇENDİKİşçi
​14
Nurhan ŞAHİNİşçi
​15
​Orhan ŞAHİN
Sürekli İşçi​
​16
​​Sakine ŞAHBAZOĞLU​Hizmetli

Doğanyurt



​Cihad Onur ŞENER
İlçe Müdür V.
​Personel İsim Listesi
​​Sıra No
Adı Soyadı
Ünvanı
​1
​​Mine KURT
​Veteriner Hekim
2
Sedat UZUNMUSTAFAOĞLU  
​Veteriner Hekim
3
​İlhami BALABAN
​​Ziraat Mühendisi
​4
Özkan ÇULKUN
​Ziraat Mühendisi
​5
​Yahya Enes ÜNSAL
Ziraat Mühendisi​
​6
​Onur ERSOY      
​Vet.Sağ.Teknisyeni ​  
​7
Oruç KAYAİşçi
​8
Saim GÜNEŞİşçi 

Hanönü


​İbrahim Burak DANA
İlçe Müdür V.
​İlçe Personel Listesi
​Sıra No
Adı SoyadıÜnvanı
​1
Emine TEZCAN
​Veteriner Hekim
​2
Erkan ÜNALAN
Ziraat Mühendisi
3
​Murat ÖZOCAK
​​Ziraat Mühendisi
​4
​​Sümeyra DEMİREL SARIOĞLU
​​Ziraat Mühendisi
​5
​Veysel BALCI​
​Ziraat Teknikeri
​6
​Selim BİLMEZ​Sağlık Teknikeri
​7
Emrah DEMİR​​Sürekli İşçi

İhsangazi


​Engin BIYIKLI
İlçe Müdür V.
​İlçe Personel Listesi
​​Sıra No
Adı SoyadıÜnvanı
1
Nuri NAKİPOĞLUZiraat Mühendisi
​2
Rabia TÜRKZiraat Mühendisi
​3
Bora ÜNDARVeteriner Hekim
​4
​Suat KABASAKAL​Veteriner Hekim
​5
​Onur DEMİR​Veteriner Hekim
​6
Saide DEMİR​
​​Veteriner Hekim​
​7
Mehmet ANBARCIOĞLUZiraat Teknikeri
​8
Muhammed Hüseyin SALICIVet. Sağ. Teknikeri
​9
İsmail DELİGÖZİşçi
​​10
Mahir BİLGİOĞLU
​Sürekli İşçi
11
​İlhan ÇAMCI​Hizmetli

İnebolu


Muhammet Fatih AKAN
İlçe Müdürü V.
​İlçe Personel Listesi
​Sıra No
Adı SoyadıÜnvanı
​1
Salih ELİDOLU​
Veteriner Hekim​
​2
​​Müşerref BAŞAR
Veteriner Hekim​
​3
​Mehmet Önder YAPICI
Veteriner Hekim​
​4
Orhan ÖZTÜRK
Ziraat Mühendisi
​5
Ünsal Emin KURTOĞLUZiraat Mühendisi
​6
Nuray BEKOLZiraat Mühendisi
​7
​​Ayhan KALAY
​​Ziraat Mühendisi​
8
​Volkan ÖRNEK
Balıkçılık Teknolojisi Mühendisi  
​9
​Nihat DERDİMENT​​
Ziraat Teknikeri
​10
​Serap ŞAHİN KUŞCU
​Hizmetli
​11
Adem KARA​
Sürekli İşçi​

Küre


​Barış TUNCER
İlçe Müdür V.
​İlçe Personel Listesi
​Sıra No
Adı Soyadı
Ünvanı
​1
​Gökhan YILMAZ
Veteriner Hekim
​2
​​Sami DİBEK
​​Veteriner Hekim
​3
Melike ÖZHAN
Ziraat Mühendisi
4
​Burhan GÖKMEN
Veteriner Sağlık Teknikeri​
​5
Ümit GÖKGÖZ​​Sürekli İşçi

Pınarbaşı



​​Busayir YILDIZ
İlçe Müdür V.
​İlçe Personel Listesi
​Sıra No
Adı Soyadı
Ünvanı
​1
​Hüseyin KABAKCI
​Veteriner Hekim​
​2
Abdullah ÇAKMAK                          
Veteriner Sağlık Teknisyeni
​3
Kenan YAŞARİşçi

Seydiler


​Orhan ÇANAKÇI
İlçe Müdür V.
​İlçe Personel Listesi
​​Sıra No
Adı SoyadıÜnvanı
​1
​​Ahmet KILDIR
​Veteriner Hekim​
2
​ALİ SAĞLAM
​Veteriner Hekim​
3
​Fatma MERCANKAYA
​Mühendis
​4
​Mustafa KOÇAK
Mühendis​
​5
Beyhan KARABACAKOĞLUVeteriner Sağlık Teknikeri
​6
​​Ekrem TOPAÇ
​Ziraat ​Teknikeri
​7
Orhan ESKİ
Veteriner Sağlık Teknisyeni
​8
Muzaffer SİVRİOĞLUİşçi
9
​Halime KOSLU​​Hizmetli

Şenpazar


​Bahadır HIZARCI
İlçe Müdür V.
​İlçe Personel Listesi
​​Sıra No
Adı Soyadı
Ünvanı
​1
Mediha ELMAS
​Veteriner Hekim
​2
Hakkı DEMİR
​Memur
​3
Uğur TUNÇ​Sürekli ​İşçi

Taşköprü

​ ​ ​
Mesut ŞALLI
İlçe Müdür V.
İlçe Personel Listesi ​ ​
Sıra NoAdı SoyadıÜnvanı
1Hüseyin YILDIZVeteriner Hekim
2Murat YAMANOĞLUVeteriner Hekim
3Çiğdem TUNCAYVeteriner Hekim
4Emre KORKMAZVeteriner Hekim
5Zehra BOSTANCIVeteriner Hekim
6Mustafa Onur BOSTANCIVeteriner Hekim
7Bahadır AHMETBEŞEOĞLUVeteriner Hekim
8Tuncay BİLGİNVeteriner Hekim
9Salim İrfan GÜNGÖRZiraat Mühendisi
10Mehmet İPEKZiraat Mühendisi
11Namık KÖŞKEROĞLUZiraat Mühendisi
12Tuba TOPALOĞLU UYANIKZiraat Mühendisi
13Şükrü ORTAKÇIZiraat Mühendisi
14Çağrı TAŞIYANZiraat Mühendisi
15Melike Özmen DEMİRELZiraat Mühendisi
16Engin SALCIOĞLUGıda Mühendisi
17Oğuz KOSABAOĞLUZiraat Teknikeri 
18Şerif KÖPRÜLÜZiraat Teknikeri
19Ayhan ÇATALVeteriner Sağlık Teknisyeni
20Musa DEMİRİşçi
21Hasan ÇİFTÇİİşçi
22Engin KAYA Sürekli  İşçi

Tosya


​ ​ ​
Yakup YIRTICI
İlçe Müdür V.
İlçe Personel Listesi
Sıra NoAdı SoyadıÜnvanı
1Fatih DEMİRBAĞVeteriner Hekim
2
İsmail Hakkı KÖSÜKOĞLU            Veteriner Hekim
3
Serhat KARANFİL           Veteriner Hekim
4
Mustafa AKGÜLVeteriner Hekim
5
Ali ÇAKARVeteriner Hekim
6
Mustafa YAĞMURZiraat Mühendisi
7
Gülsüm SEL ÇELEBİZiraat Mühendisi
8
Göker ÇELEBİZiraat Mühendisi
9
Ümmü BUTGÜLZiraat Mühendisi
10
Hanife ŞAHİNZiraat Mühendisi
11
Mehmet ÇİLEKEkonomist
12
Ali KARACANZiraat Teknikeri
13Emrullah KOYUNCUOĞLUZiraat Teknikeri
14Yakup KARAZiraat Teknikeri
15Kadir ÇAVDARZiraat Teknikeri
16Alaattin YURZiraat Teknikeri
17Sadettin KESİMZiraat Teknikeri
18
Metin İNCEERVeteriner Sağlık Teknikeri
19
Mehmet AYDOĞDUVeteriner Sağlık Teknisyeni
20
Mehmet KÜÇÜKKUZUCUZiraat Teknisyeni
21
İbrahim ZATZiraat Teknisyeni
22
İsmail Hakkı DEVREZZiraat Teknisyeni
23
İsmail METİNİşçi
24
Aziz İNCALİşçi
25
Saim İSTEYİCİİşçi

''